2007. január 7.

kedves e.i.zs.zs.

sokan kérdezik tőlem, mi a titkom? mi a recept egy szülőpár alapos és teljes kikészítéséhez. a válasz: természetesen, hosszú és munkás előfeltárás és kísérletezés szükséges hozzá. de én, mint a TIMAEL (titkos mozgalom az alvás ellen) méltán kinevezett vezetője és alapítója bizton állíthatom, hogy minden titkok tudója vagyok.

az idegek hathatós elrongyolása többlépcsős feladat.

az első kör a nappali akcióé. eszközeink sorába tartoznak ezen a területen a hirtelen, órákkal a megszokottnál korábbi ébredés, a szüntelen hisztéria, az erőteljes, hosszú, kicsit néha rekedtes sikolyok és a kitartó nyüszögés. megfigyelések bizonyítják, hogy a szülőpár, de minimum egyik tagjuk (általában az apák) már erre a terhelésre is kétségkívül rosszul reagálnak. a tünetek, melyet a készenlétben álló kisbabának folyamatosan figyelnie kell: vörös szemek, lüktető ér a homlokon, ideges kézmozdulatok, illetve igen heveny reakció esetén (általában nem az első napon, hanem hosszabb kiképzés esetén) a habzó száj és a csomókban hulló haj!

a második körben az evés körül veti be magát egy élelmes TIMAELes kisbaba. a szülő(k) ekkor abban reménykedik(nek), hogy etetés alatt minden gyermek csendben van minimum 20 percre és ez előnyt ad nekik regenerálódásra. ám a szemfüles harcos ekkor mutatja meg igazán küzdeni tudását és kitartását. mikor az óriás cici a babó szájban landol csend helyett szaggatott (tehát idegőrlő) vinnyogásba csap és semmilyen változtatásra nem reagál. eredmény: teljes kétségbeesés az eddig magát keményen tartó másik (feltételezhetően az anyai) oldalon is!

az éjszakai körben nem kisebb lehetőségek rejlenek mint az éjjeli alvás teljes visszautasítása, sztrájk vacsora alatt, és a legutolsó, egyben legkönyörtelenebb kínzás: a szülőpár éjjeli alvásának maximális megvonása, kétóránkénti ébresztés segítségével. (ez az időintervallum elég arra, hogy ők épp elaludjanak, amikor ismét keserves sírásunkra ébredniük kell).

FIGYELEM: a kiképzést csak RENDKÍVÜL erős idegzetű kisdedek hajthatják végre!

valamint maximum 2 napig alkalmazható egyfolytában.

a mellékhatásokról (szülői oldalon: a mosolygás mint képesség korlátozódása, később elvesztése, fogyás, fejfájás, viszketés, börkiütések, gyomorgörcs, hasmenés, hányinger, kontrolálhatatlan sírás) feltétlenül olvassátok el a szülőkhöz csatolt tájékoztatót vagy kérdezzétek meg a közelben lévő TIMAELes csapattársatokat!

HAJRÁ! BAJTÁRSI ÜDVÖZLETÉT KÜLDI:

Samu a TIMAEL alapítója és vezetője